25 wrz 2017

Corinne | Naklejki termiczne Manirouge

Ci co śledzą mnie na bieżąco na Instagramie i oglądają moje insta story wiedzą, że jakiś czas temu pokazywałam Wam nowość na rynku w stylizacji paznokci. Coś, co może okazać się ciekawym sposobem na ładne paznokcie oraz przydatną rzeczą dla tych, którzy chcą mieć ciekawe wzorki na paznokciach, a mają do nich dwie lewe ręce :)
Mowa tutaj oczywiście o naklejkach termicznych Manirouge, o których przeczytacie już za niedługo na blogu. Planuję poświęcić im cały osobny wpis mówiący o tym jak je aplikować i co jest niezbędne, aby zrobić sobie takie paznokcie. Dziś jednak przychodzę do Was z małą zajawką i pokażę Wam jeden wybrany wzór, który zresztą spodobał mi się najbardziej. 
Jest to moje pierwsze podejście do naklejek termicznych, poszłam na żywioł i nie próbowałam wcześniej tych testowych, które są dołączone w zestawie. Postanowiłam też, że trochę je powycinam. Taki sam wzór na wszystkich paznokciach mógłby się okazać przytłaczający, stąd pomysł na wycięcie trójkątnych kształtów. Nikt przecież nie powiedział, że naklejki trzeba zawsze aplikować na całego paznokcia, prawda? :)


naklejki termiczne, naklejki termiczne Manirouge, niebieskie kwiaty, motyw kwiatowy, naklejki na paznokcie

manirouge, naklejki termiczne, naklejki termiczne manirouge, zdobienie paznokci, naklejki na paznokcie,

naklejki na paznokcie, naklejki pod wplywem ciepła, naklejki na ciepło, na paznokcie,

naklejki na paznokcie, naklejki termiczne, corinne, manirouge corinne, na ciepło, niebieskie kwiaty manirougeNaklejki Manirouge pokazane w dzisiejszym wpisie to motyw CORINNE i są dostępne TUTAJ.

Wyczekujcie zatem wpisu w którym pokażę Wam cały zestaw do nakładania naklejek termicznych Manirouge. Zobaczycie co jest potrzebne i jak się je aplikuje, aby przetrwały jak najdłużej! :)Bądź na bieżąco! Chodź na Facebooka i na Instagram :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające aktywne linki będą USUWANE.
_______________________________________________________
Jeżeli przeczytałeś post, to zostaw po sobie ślad w komentarzu. Będzie mi bardzo miło! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...