24 maj 2017

Skrzydło motyla na paznokciach. Krok po kroku

Czasami piszecie mi, że niektóre zdobienia wydają się trudne do wykonania, że sobie nie poradzicie i nawet nie próbujecie odwzorować.
Postanowiłam wyjść naprzeciw i czasami pokazywać Wam jak wykonuję dane zdobienie krok po kroku.
Dzisiaj padło na skrzydło motyla. Jest to niezwykle proste zdobienie, z którym poradzi sobie każda z Was. Dodatkowo możecie je dowolnie przyozdobić i za każdym razem będzie wyglądać inaczej.
U mnie skrzydło motyla występuje na różowym tle i posiada złoty akcent. Wygląda ładnie, ciekawie i jest bardzo łatwe w wykonaniu! Zresztą zobaczcie same :)

A poniżej przedstawiam Wam grafikę jak wykonać takie zdobienie krok po kroku. Skrzydło motyla jest bardzo proste w wykonaniu. Przyda się wam rapidograf i sonda, lub cienki pędzelek do namalowania kresek.
Myślę, że nie potrzeba tutaj żadnego wyjaśnienia i komentarza, bo grafika dobrze przedstawia kolejne kroki :) Powiem tylko, że pracujemy tutaj na przemytej warstwie różowego lakieru hybrydowego. A jeśli mamy już położony top, to musimy go lekko zmatowić blokiem polerskim.

jak wykonac skrzydlo motyla, motyl paznokcie, skrzydlo motyla, butterfly wing, skrzydlo krok po kroku. tutorial skrzydlo motyla, latwe zdobienie motyl


To co, wypróbujecie takie zdobienie na swoich paznokciach? :)
Dajcie znać, czy takie wpisy z grafiką krok po kroku będą dla Was przydatne i chcecie ich więcej!

Obserwuj mnie na Facebooku i Instagramie! Będzie mi miło :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające aktywne linki będą USUWANE.
_______________________________________________________
Jeżeli przeczytałeś post, to zostaw po sobie ślad w komentarzu. Będzie mi bardzo miło! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...