18 maj 2018

Neonowy róż i geometria

Przychodzę dzisiaj do Was ze zdobieniem paznokci, które nosiłam już dawno temu, ale nie zdążyłam Wam go jeszcze pokazać. Ci z Was, którzy obserwują mnie na Instagramie - @blankitablog - mieli okazję już go widzieć. Zatem jeśli jeszcze mnie nie śledzicie, to zachęcam, bo ostatnio jestem tam częściej!

Dzisiejsze zdobienie paznokci to połączenie intensywnego różu, czyli czegoś idealnego na wiosnę i lato oraz geometrycznych wzorów. Powiem Wam, że nie miałam za bardzo koncepcji na te paznokcie i nie do końca wiedziałam jaki wzór wymyślić. To co powstało było bardzo spontaniczne. Wzięłam pędzel w dłoń i zaczęłam malować. Oto co mi wyszło! :)neonowy roz, intensywny roz, neonowe paznokcie, lakier hybrydowy, geometryczny wzor

paznokcie intensiwny roz, neonowy roz, intensive pink semilac, geometryczny wzor

semilac intensive pink, intensywny roz, paznokcie hybrydowe, neonowy roz,

intensive pink semilac, intensywny roz, lakier hybrydowy, paznokcie, wzor geometryczny, geometryczne paznokcie


Intensywny róż ma tak mocny kolor, że aparat aż miał problemy z uchwyceniem jego intensywności. Jest to odcień Semilac Intensive Pink, który należy do tych kolorów, które trudno się fotografują. Mimo wszystko starałam się jak najlepiej oddać jego urodę :)
No i jak Wam się podoba?
1 komentarz:

  1. Once the CNC program is executed, the machine keeps going till the top of this system. It only stops if switched off by the operator or within the case of an surprising error or power disruption. Depending on what you design, you may need Stockings to go through varied program prompts to decide on} sorts of|several types of|various kinds of} settings and options. Once the configuration stage is full, the machine operation can begin. For this, find a way to|you probably can} execute this system on the show panel of the CNC machine.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające aktywne linki będą USUWANE.
_______________________________________________________
Jeżeli przeczytałeś post, to zostaw po sobie ślad w komentarzu. Będzie mi bardzo miło! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...