1 sie 2016

Palm tree with Orly Road Trippin

Kiedy tylko zobaczyłam ten piękny odcień lakieru Orly, widziałam go oczyma wyobraźni jako tło palm i piaszczystej plaży. Road Trippin to typowo wakacyjny i słoneczny odcień. W końcu pochodzi on z najnowszej, letniej kolekcji Pacific Coast Highway.

Ze zdobieniem miałam niemały problem, ale wiąże się z tym pewna ciekawostka. Od początku chciałam wykonać palmę rapidografem, bo jak wiecie można nim wyrysować bardzo precyzyjne linie. Rapidograf jednak nie chciał ze mną współpracować. Okazało się, że zasechł i pół niedzieli próbowałam go rozpisać. W efekcie byłam zmuszona narysować palmę czymś innym. Pod ręką miałam eyeliner w pisaku, no i tak powstała palma :) Tak, dobrze widzicie - eyelinerem. Wyszła co prawda grubsza i mniej precyzyjna, ale jest! Mój pomysł na zdobienie został zrealizowany, ale w inny sposób :) 
Także pamiętajcie - nie ma ograniczeń w kwestii stylizacji paznokci - możecie używać wszystkiego, co macie pod ręką. Wystarczy trochę kreatywności :)

Oprócz palmy pojawiło się również troszkę blur effect oraz pomarańczowo żółty gradient na serdecznym paznokciu, dający efekt zachodzącego słońca.
Zapraszam do oglądania! :)

paznokcie na lato, paznokcie w palmy, palma na paznokciu, palma drzewko, jak namalowac palme, zolty lakier do paznokci, zolte paznokcie, orly road trippin

pacific coast highway, lakier do paznokci, palma, drzwko palmowe, paznokcie i palmy, palmy na paznokciach, żółte paznokcie, zolty lakier do paznokci


palm tree on nail, palm tree, palma, drzewko palmowe, drzewo palmowe na paznokciach, żółte paznokcie, yellow nails, yellow nails and palm tree


Jestem ciekawa, czy próbujecie czasem różnych, dziwnych metod na zdobienie paznokci? Dajcie znać, czy zdarzyło się Wam ozdabiać paznokcie czymś innym niż zawsze!
18 komentarzy:

 1. Normalnie widzę, jak się opalasz nad morzem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ Tyś jest pomysłowa! :) Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. i można poczuć się jak na wakacjach:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne paznokcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdobienie i odcień lakieru <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Paznokcie prezentują się fantastycznie. Jestem pod wrażeniem Twojej pomysłowości.
  :*

  OdpowiedzUsuń
 7. są przepiękne! fantastyczna palma, mewy, cała koncepcja.

  OdpowiedzUsuń
 8. Prześliczne zdobienie! W dodatku masz piękne pazurki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne te paznokcie, lubię rysunki na paznokciach.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające aktywne linki będą USUWANE.
_______________________________________________________
Jeżeli przeczytałeś post, to zostaw po sobie ślad w komentarzu. Będzie mi bardzo miło! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...