19 lut 2017

Efekt kociego oka, czyli Nails Company i Gelique Magnetique 174 #FebNails

Zapraszam Was dzisiaj na trzeci wpis z cyklu #FebNails. Przypomnę tylko, że są to wpisy paznokciowe ukazujące się w każdą niedzielę lutego. Współtworzę ten cykl z innymi blogerkami, a linki do ich wpisów znajdziecie jak zwykle na końcu posta :)

Jeżeli nadążacie za aktualnymi trendami w stylizacji paznokci, to nie mógł Was ominąć efekt kociego oka. Na czym on polega i jak wygląda przekonacie się w dzisiejszym poście :)
Do jego wykonania użyłam lakieru hybrydowego marki Nails Company z serii Gelique Magnetique o numerze 174. Jego kolor jest nieoczywisty. Na żywo niby to burgund, który przy pomocy drobinek nabiera rudego wykończenia. Nie można mu jednak odmówić tego, że jest piękny i nasycony. Na paznokciach prezentuje się inaczej, niż na etykiecie z buteleczki. Robi wrażenie i przyciąga uwagę.

Lakier hybrydowy który ma nam stworzyć efekt kociego oka zawiera w sobie multum iskrzących drobinek, które pod każdym kątem wyglądają inaczej. Ruch dłoni sprawia, że pyłek wędruje wraz ze światłem i przesuwa się po płytce paznokcia. 
Do wykonania efektu kociego oka będziemy potrzebować również magnes, który należy przyłożyć do paznokcia w dowolnym kierunku. U mnie był to skos, a zdjęcia efektu zobaczycie poniżej.

Jak się okazuje efekt kociego oka nie jest łatwy do wykonania. Szczególnie za pierwszym razem. Musimy wyczuć magnes, przytrzymać go nad paznokciem odpowiednio blisko i na tyle długo, by drobinki zdążyły się namagnesować. Trzeba go też przystawiać nad każdym paznokciem pod tym samym kątem, co nie koniecznie zawsze się udaje. Ale myślę, że warto trochę poćwiczyć, bo sam efekt robi naprawdę świetne wrażenie! :)


kocie oko, cat eye, tiger eye, nc nails, nails company, rudy lakier

paznokcie, efekt kociego oka, tiger eye, cat eye,

efekt kociego oka, rudy lakier hybrydowy, lakier na magnes, lakier z magnesem, drobinki w lakierze hybrydowym


Znacie już efekt kociego oka? Jak Wam się podoba ten rodzaj zdobienia?

Zajrzyjcie też koniecznie do dziewczyn, które współtworzą ze mną cykl wpisów #FebNails i zobaczcie jaki wpis powstał u nich w dzisiejszym dniu! :) 


BeautypediaPatt - Nowe lakiery
Delishe - Moje niezbędniki do paznokci
Enestelia - Kolekcja Semilac Dance flow
ElfNaczi - Sally Hansen Instant Cuticle Remover
Śledzisz mnie już na Facebooku i Instagramie? :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające aktywne linki będą USUWANE.
_______________________________________________________
Jeżeli przeczytałeś post, to zostaw po sobie ślad w komentarzu. Będzie mi bardzo miło! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...