31 sie 2018

6 pyłków do paznokci w jednym zestawie!

Przychodzę dzisiaj do Was z prezentacją zestawu pyłków do paznokci, który zawiera w sobie aż sześć pyłków o różnej wielkości i mieniących się na inne kolory.
Zestaw ten możemy dostać w sklepie Born Pretty za zawrotne 10 złotych! Czyż to nie świetny deal? Chodźcie czytać dalej :)

born pretty, born pretty store, pyłek, do paznokci


Pyłki na paznokcie nadal nie wychodzą z mody. Są łatwym i fajnym sposobem na urozmaicenie naszego mani. Można je używać na całą płytkę paznokcia, lub na pewien obszar. Przykładem użycia takiego pyłku jedynie na kawałku paznokcia jest zdobienie w gwiazdy, które mogliście oglądać u mnie jakiś czas temu. Pokazałam tam, jak użyłam pyłku na gwiazdkach, co dało niebanalny efekt.


chinskie pyłki do paznokci, pyłek born pretty, born pretty store,

Zestaw pyłków z Born Pretty składa się z sześciu słoiczków po 1g każdy. Pojemność i tak jest spora i wystarczy z pewnością na mnóstwo zdobień. Każdy ze słoiczków wypełniony jest lekko ponad połowę i zabezpieczony naklejką. Do zestawu dołączone są również pacynki.

Pyłki nie są w żaden sposób oznaczone, dlatego najlepszym wyjściem jest ich ponumerowanie, co ja zrobiłam. Na każdym z nich widnieje teraz liczba, więc pyłki nie będą mi się mylić, a uwierzcie, że w opakowaniach są do siebie bardzo podobne:)

chinskie pyłki, do paznokci, tanie pyłki, born pretty store

Fajnym wyjściem jest wykonanie wzorników z wykorzystaniem pyłków, tak byśmy wiedzieli jak prezentują się już wtarte w paznokieć. Najlepiej zrobić to na neutralnej bazie, na przykład na białym lakierze hybrydowym. Cyferki nakleiłam sobie również na wzorniki, co pozwala mi szybko ocenić po który pyłek aktualnie chcę sięgnąć.


wzorniki z pyłkami, na białym tle, pyłki na bieli,

chinskie pyłki, pyłki do paznokci, pyłki born pretty, tanie pyłki do paznokci

Warto też zaznaczyć, że każdy z tych pyłków będzie się inaczej prezentował na innym kolorze bazowym. Mamy tu zatem nieskończoną ilość pomysłów i zdobień! :)

Ja postanowiłam połączyć pierwszy pyłek z jasnym różem od Pierre Rene w odcieniu 83 Neon Pink. Okazało się, że pyłek na tym odcieniu wygląda zupełnie inaczej, niż na powyższej bieli. Na różu uwidoczniły się złote drobiny i różowe, co według mnie wygląda pięknie i bardzo pasuje do tego koloru.

pyłek na różowym le, pyłek na różowych paznokciach, neonowy róż,

chinski pyłek do paznokci, pyłki z born pretty, do paznokci, na różowym tle,


Bezpośredni link do zestawu pyłków znajdziecie TUTAJ - pamiętajcie, że wraz z kodem JSNRX31 otrzymacie 10% zniżki oraz darmową wysyłkę! Kod zniżkowy cały czas wisi w pasku bocznym bloga :)
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające aktywne linki będą USUWANE.
_______________________________________________________
Jeżeli przeczytałeś post, to zostaw po sobie ślad w komentarzu. Będzie mi bardzo miło! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...