12 sie 2018

BeautyWRO - Relacja ze spotkania

Tuż przed swoim urlopem, przejeżdżając przez Wrocław postanowiłam wpaść na pewne spotkanie. No dobra. Wszystko było przygotowane dużo wcześniej, a ja po prostu ustawiłam wszystko tak, by jadąc na urlop zahaczyć o Wrocław :)



W niedzielę o godzinie 11 byłam już we Wrocławiu, gdzie razem z dziewczynami spotkałyśmy się w restauracji BLT&Taps. Z kilkoma dziewczynami znałam się już wcześniej, a z resztą zapoznałam się na żywo. Dzięki uprzejmości restauracji mogłyśmy wypić mnóstwo wody i soków - a trzeba przyznać, że panował wtedy straszny upał, a także zjeść grecką sałatkę i pizzę.
Największą zaletą tego miejsca był okrągły stół, dzięki któremu mogłyśmy wszystkie porozmawiać i widzieć siebie nawzajem. Nasze rozmowy skupiały się głównie wokół blogowania. Nie brakowało również kontrowersyjnych tematów oraz zwykłych ploteczek.

Za całe to spotkanie odpowiedzialna był Tina, która wraz z Natalią włożyły sporo serca w jego przygotowanie.

Kto wziął udział? Tina - tinaha.pl, Natalia - fashionmachines.blogspot.com, Karolina - rinroe.com, Magda - mademoisellemegdalene.pl, Ja - blankita.pl, Joanna - youtube.com/c/prawieidealna, Paulina - zakochanawkolorkach.blogspot.com, Ewa - worldfashionstyleeve.pl, Julita - blondeworld.pl, Dominika - dyedblonde.pl, Natalia - subiektywnepiekno.pl, Ewelina - evelyns50shadesofred.blogspot.com, Asia - notsomiserablelife.pl, Ania - addictedtocosmetics.pl, Ewa - trytosaveit.blogspot.com




Na spotkaniu odwiedzili nas przedstawiciele marki Basic Lab, o której już wcześniej słyszałam na krakowskim spotkaniu. Wcześniej znałam jedynie szampony tej marki, natomiast aktualnie firma wprowadziła nowość, jaką są dezodoranty w kulce. Mamy dostępne trzy wersje - 24h, 48h oraz 72h. Muszę przyznać, że jeden z nich już zaczęłam testować i jestem naprawdę zadowolona! W te największe upały, jakie ostatnio panowały spisał się rewelacyjnie.

Odwiedziły nas również panie z Instytutu Piękna Kamadari wraz z urządzeniem o nazwie Skin Analyzer. Każda z nas mogła przebadać swoją skórę pod kątem zmarszczek, elastyczności, przebarwień, otwartych porów, czy stanu nawilżenia. Okazało się, że moja skóra jest w bardzo dobrej kondycji, nie mam w ogóle rozszerzonych porów, większych zmarszczek, a skóra jest gładka. Jednak dowiedziałam się, że mam sporo przebarwień posłonecznych i powinnam częściej sięgać po filtry, a także mocniej nawilżać swoją skórę, na przykład przy pomocy masek w płachcie. Dało mi to do myślenia i od razu zaczęłam wprowadzać małe zmiany w swojej pielęgnacji!
Jeżeli będziecie kiedyś we Wrocławiu koniecznie idźcie do Kamadari na takie dokładne badanie.



Podobno była to pierwsza, ale i nie ostatnia edycja BeautyWro! Kolejne spotkanie może odbyć się na większą skalę, więc jestem bardzo ciekawa, co dziewczyny przygotują. A tym czasem zapraszam Was na drugą część, czyli to, co przekazali nam partnerzy spotkania, a było ich ponad 40 :)


























Cieszę się, że miałam okazję po raz kolejny odwiedzić Wrocław oraz spotkać się z dziewczynami, bo był to świetnie spędzony czas! Dzięki i do zobaczenia niebawem :)








0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające aktywne linki będą USUWANE.
_______________________________________________________
Jeżeli przeczytałeś post, to zostaw po sobie ślad w komentarzu. Będzie mi bardzo miło! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...